خدمات ما

همه چیز را به ما بسپارید و لبخندی زیباتر به اطرافیان خود هدیه کنید .

خدماتی که در مطب ما ارائه می شود

بلیچینگ ( سفید کردن دندان ها )

بلیچینگ (office in bleaching) برای کسانی که دوست دارند دندان های سفیدتری داشته باشند انجام می شود،بلیچینگ برای سفید کردن دندان ها توسط ژلی به نام پروگساید هیدروژن با غلضت 32 الی 42 درصد توسط ایناژول و دستگاه اشعه در 2 یا چند جلسه در مطب انجام می شود.

جراحی کاشت دندان ( ایمپلنت )

انجام ایمپلنت با آخرین استانداردهای روز جهان
ایمپلنت یک قطعه مصنوعی است که جایگزین دندان طبیعی می شود و فرد می تواند دندان های ثابت داشته باشد. در حقیقت کاشت دندان (ایمپلنت) یک پیچ فلزی است که در استخوان فک قرار داده می شود .

ترمیم زیبایی دندان

ترمیم زیبایی، تعویض پرکرده گی مواد سیاه با همرنگ و کامپوزیت انجام می شود.مواد همرنگ برای زیبایی دندان ها استفاده می شود ، از جمله :برای بد فرمی دندان ها و بستن فاصله بین دندان ها و بلند کردن طول دندان به کار می رود و حتی تغییر رنگ دندان .

جرم گیری دندان و بروساژ

جرم گیری و بروساژ توسط ما انجام می پذیرد. جرمگیری برای مینای دندان ضرری ندارد ، هر چند در گذشته به صورت دستی انجام می شد و و احتمال آسیب وجود داشت اما اکنون با دستگاه انجام می شود و ضرری ندارد .

شیار بندی دندان با فیشورسیلنت

فیشور سیلنت برای جلوگیری از پوسیدگی دندان انجام می شود . دندان های آسیا ، اغلب دارای شیار های عمیق و باریکی هستند که با باریک ترین مسواک ها نیز تمیز نمی شوند و تجمع باقیمانده غذایی و میکروب های دهان در این شیار ها می تواند آغاز کننده پوسیدگی باشد .

روکش های تمام سرامیک ( لمینت)

روکش تمام سرامیک برای کسانی که میخواهند دندان های سفید تری داشته باشند و یا از فاصله ی بین دندان ها رنج می برند توصیه می شود . کاری که با روکش تمام سرامیک انجام میشود لبخند هالیودی نیز گفته می شود.

اصلاح مشکلات فک و دندان با ارتودنسی

ارتودنسی نوعی از درمان دندانپزشکی است که دندان ها و مشکلات هماهنگی فک را با استفاده از ابزارهایی مانند براکت دندان و پلاک و سرامیک اصلاح می کند.

© کپی رایت - دکتر علی شیبانی